Choose your language
and country
чешский
немецкий
английский
польский
русский
Free delivery from 8,71 €
Save to shopping list
Create a new shopping list

Ароматные свечи

( number of products: 1201 )

Niegdyś świece miały przede wszystkim dawać światło o pewnej intensywności. Dziś jest zupełnie inaczej – ustawiamy je w pomieszczeniach głównie po to, aby światło było lekkie i przytłumione, zaś nas samych otaczał piękny aromat zapachowego wosku. Warto jednak wiedzieć, że świece zapachowe to nie tylko te najbardziej popularne, które stawiamy w pokoju i cieszymy się ich obecnością i delikatnym płomieniem. To również szereg innych produktów, dzięki którym możemy zapewnić sobie domową aromaterapię.

Bogata oferta świec zapachowych


W ofercie naszego sklepu internetowego Candle World znaleźć można świece zapachowe o rozmaitym charakterze, pochodzące od znanych na całym świecie producentów jak Yankee Candle. Świece mogą być umieszczone zarówno w szkle, jak i ceramice. Dostępne są również piaski zapachowe czy podgrzewacze o różnych kształtach i zapachach. Szczególnym rodzajem oferowanych przez nas świec są te stosowane do masażu. Tak szeroki wybór kształtów, kolorów oraz aromatów stanowi nie lada gratkę dla wszystkich fanów pięknych zapachów roztaczających się w pomieszczeniach. Świeczki zapachowe w słoiku to piękny zapach i wspaniała dekoracja.

Świece zapachowe duże i małe

W zależności od Twoich potrzeb przygotowaliśmy nie tylko różnorodne zapachy i kolory świec, ale także rozmiary. Te mniejsze doskonale sprawdzą się w sypialni, a świece zapachowe duże w salonie.

Show only
Producer
Тип продукта
Wielkość świecy
Цвет
Тип аромата
Ноты аромата
Время горения
Nazwa zapachu
Лучшее для
Цена
-