Бесплатная доставка от 27,34 €
Любимые продукты
Создать новый список избранного

Ароматические свечи в стекле

( количество продуктов: 1025 )

Gdy szukamy dobrych świec zapachowych do domu, często sięgamy po świece w szkle zapachowe. Takie świece to obecnie najpopularniejszy rodzaj świec zapachowych. Szkło użyte do ich wytworzenia może mieć rozmaite kształty i wielkości. Świece zapachowe w szkle mienią się też wszystkimi kolorami tęczy lub są klasyczne, białe czy kremowe. Różne wielkości świec zapachowych w szkle sprawiają, że możemy je z łatwością dobrać do każdej wielkości pomieszczenia.

Świeczki zapachowe w słoiku: modne i ozdobne

Każdy dom zyska przytulny, a zarazem wyjątkowych charakter, gdy dobierzemy do niego odpowiednie świeczki zapachowe w słoiku. Dzięki zapachowym świeczkom w słoiku możemy łatwo zrelaksować się, odprężyć, rozweselić lub pobudzić. Płomień świecy zapachowej w szkle pięknie odbija się od ścianek naczynia tworząc wyjątkową grę świateł i cieni...

Świece w szkle z całego świata

W naszym sklepie Candle World znajdziecie szeroki wybór najlepszych markowych świec w szkle zapachowych z całego świata jak Yankee Candle. Świece zapachowe w szkle różnią się między sobą czasami palenia, użytymi rodzajami wosków roślinnych i mineralnych, a także intensywnością zapachu, rodzajem i ilością knotów oraz przykrywkami. W naszym sklepie wszystkie świece zapachowe w szkle posiadają oznaczenie, do jakiej wielkości pomieszczeń są przeznaczone. Dzięki temu z łatwością dobierzemy idealną świecę zapachową w szkle.