Choose your language
and country
чешский
немецкий
английский
польский
русский
Free delivery from 8,71 €
Save to shopping list
Create a new shopping list

Натуральные свечи

( number of products: 480 )

Dom stworzony z miłości do natury i w dbałości o środowisko to nie tylko jego wykonanie i wyposażenie meblami. To także dodatki, które wybrane umiejętnie pozwolą nam na życie w harmonii z naturą. W Candle World zależy nam, aby otulić Cię ciepłem naturalnego światła czerpiąc to, co najlepsze z przyrody. Dla tych z naszych Klientów, którzy cenią najwyższą jakość przygotowaliśmy wyjątkową ofertę świec naturalnych.

Świece naturalne w trosce o środowisko


Dlaczego warto wybrać świece naturalne? Kupując taką świecę dbasz o środowisko! Świece te są wykonane z surowca odnawialnego - z roślin. Jest to surowiec przyjazny dla środowiska, w odróżnieniu np. od parafiny. Co więcej, świece naturalne palą się czysto i nie kopcą. Niektóre z nich możesz wykorzystywać do masażu całego ciała. Woski roślinne wykorzystywane do tworzenia tych świec to wosk sojowy, palmowy, kokosowy i wiele innych. Często świece naturalne stworzone są z mieszanek wosków roślinnych. Jedną z najpopularniejszych takich mieszanek jest połączenie wosku sojowego i palmowego.

Świece z naturalnego wosku w różnych kolorach

Cenimy także świetny design. Stąd w naszej ofercie mamy dla Ciebie świece z naturalnego wosku w wielu kolorach. Z pewnością dopasujesz nasze świece do swojego wnętrza.

Show only
Brand
Тип продукта
Wielkość świecy
Цвет
Тип аромата
Ноты аромата
Время горения
Nazwa zapachu
Лучшее для
Цена
-