Бесплатная доставка от 28,07 €
Любимые продукты
Создать новый список избранного

Свечи из соевого воска

( количество продуктов: 490 )

Świece z wosku sojowego to piękny i przyjazny dla środowiska dodatek do Twoich wnętrz. Wosk sojowy otrzymywany jest z nasion soi przeznaczonych właśnie do produkcji świec. Jest to naturalne, bezpieczne dla środowiska źródło, a same świece z wosku naturalnego sojowego są biodegradowalne.

Świece sojowe z myślą o ekologii

Wytwarzane z roślin świece są absolutnie bezpieczne dla naszego zdrowia, dlatego mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach, w których są dzieci. Świece z wosku sojowego są nietoksyczne, nie zawierają szkodliwych pestycydów i herbicydów, a podczas ich spalania wytwarza się o wiele mniej dwutlenku węgla i sadzy.

Świece z wosku sojowego najbardziej wydajnymi

Takie świece są także o wiele bardziej wydajne niż tradycyjne świece parafinowe - palą się o około pięćdziesiąt procent dłużej niż klasyczne świece. Jest to spowodowane nie tylko właściwościami wosku, ale także faktem, że świece z wosku sojowego palą się równomiernie, dzięki czemu nie zmarnujesz nawet kropli wosku. A jeśli już przy kroplach wosku jesteśmy - wosk sojowy ma o wiele niższą temperaturę topnienia, jest to około 50°C. To sprawia, że są o wiele bezpieczniejsze, ale także o wiele łatwiej czyści się wszelkiego rodzaju powierzchnie, także tkaniny, jak na przykład obrus.

Тип продукта
Тип аромата
Цена
-
Brand
Покажи только