Geurkaars
( aantal producten: 423 )
Candleberry grote geurkaars in glas 570 g - Raspberry Lemonade™
32,95 € Goor/1st.(5,78 € / 100g Goor)

Candleberry grote geurkaars in glas 570 g - Freshwater Springs™
24,27 € Goor/1st.(4,26 € / 100g Goor)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 32,95 €/1st.-26%Normale prijs: 32,96 € Goor/1st.-26%

Candleberry grote geurkaars in glas 570 g - Himalayan Mist™
32,95 € Goor/1st.(5,78 € / 100g Goor)

Geurkaars 3 lonten Woodbridge - Deep Blue
24,95 € Goor/1st.(5,31 € / 100g Goor)

Geurkaars 3 lonten Woodbridge - Indulgence
24,95 € Goor/1st.(5,31 € / 100g Goor)

Soja geurkaars voor mannen Rugged Terrain Colonial Candle
34,95 € Goor/1st.(8,22 € / 100g Goor)

Soja geurkaars voor mannen Sea Voyage Colonial Candle
34,95 € Goor/1st.(8,22 € / 100g Goor)

Colonial Candle Verfijnde mannelijke sojakaars 22 oz 623 g - Cheviot Birch
39,95 € Goor/1st.(6,41 € / 100g Goor)

Kerst geurkaars in glas groot Woodbridge - Jingle Bells
24,95 € Goor/1st.(4,42 € / 100g Goor)

Bolsius True Joy medium glazen geurkaars 66/83 mm - Botanic Freshness
6,19 € Goor/1st.(6,19 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents theelichtjes 6 st - Lavendel Lavendel
1,19 € Goor/1st.(0,20 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents geurende theelichthouders 6 stuks - Magnolia
1,19 € Goor/1st.(0,20 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents geurende theelichthouders 6 stuks - Mango
1,19 € Goor/1st.(0,20 € / pc. Goor)

Geurkaars natuurlijke met 3 lonten - Azure Coast Candle-lite
14,44 € Goor/1st.(3,65 € / 100g Goor)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 14,44 €/1st.0%Normale prijs: 24,96 € Goor/1st.-42%

Geurkaars natuurlijke met 3 lonten - Sunlit Acadia Candle-lite
14,44 € Goor/1st.(3,65 € / 100g Goor)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 14,44 €/1st.0%Normale prijs: 24,96 € Goor/1st.-42%

Soja geurkaars Sea Salt Driftwood Candle-lite
15,48 € Goor/1st.(3,70 € / 100g Goor)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 27,95 €/1st.-44%Normale prijs: 27,96 € Goor/1st.-45%

Soja geurkaars Blueberry Muffin Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Lemon Verbena Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Sol y Mar Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Tropical Dreams Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Black Coconut Lime Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Acai Palm Aloe Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Peony Blossom Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Lemon Lavender Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)