Lavendel
( aantal producten: 46 )
Super Mama geurkaars van soja Cadeau voor mama Mad Candle 360 g
24,95 € Goor/1st.(6,93 € / 100g Goor)

Geurstokjes Pure Lavender Purple River 100 ml
19,95 € Goor/1st.(19,95 € / 100ml Goor)

Soja geurkaars Fir Balsam Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Geurzakje Lavender Fields Bridgewater Candle
7,25 € Goor/1st.(6,30 € / 100ml Goor)

Geparfumeerde tweefasige luchtverfrisser Italian Fresh Odour Control Horomia 500 ml
43,35 € Goor/1st.(17,34 € / 100ml Goor)

Premium geparfumeerde stoffengeur Italiaanse aromatische lavendel Horomia 250 ml
22,48 € Goor/1st.(8,99 € / 100ml Goor)

Bolsius True Scents glazen geurkaars 80/73 mm - Lavendel Lavendel
2,89 € Goor/1st.(2,89 € / pc. Goor)

Bolsius theelichtjes lavendel, set van 18 lavendel
2,19 € Goor/1set(0,12 € / pc. Goor)

Bolsius geurwas voor de open haard True Scents Lavendel 6 stuks
2,69 € Goor/1st.(0,45 € / pc. Goor)

Candle World soja geurkaars pot Lavender Tea 120 g Lavendel
6,65 € Goor/1st.(5,54 € / 100g Goor)

Candle World potje soja geurkaars Lavender Tea 110 g Lavendel
6,65 € Goor/1st.(6,05 € / 100g Goor)

Candle World soja geurwas Lavender Tea 50 g Lavendel
5,49 € Goor/1st.

Wasperfum Italiaans Premium Aromatic Lavender Horomia 250 ml
17,78 € Goor/1st.(7,11 € / 100ml Goor)

Soja geurkaars voor heren Clean Colonial Candle
34,95 € Goor/1st.(5,61 € / 100g Goor)

Cadeau kaars soja geurig Mad Candle 360 g - No Filter
24,95 € Goor/1st.(6,93 € / 100g Goor)

Wax melts soja Lemon Lavender Purple River 50 g
6,95 € Goor/1st.(13,90 € / 100g Goor)

Wax melts soja Pure Lavender Purple River 50 g
6,95 € Goor/1st.(13,90 € / 100g Goor)

Wasperfum Italiaans Premium Aromatic Lavender Horomia 500 ml
43,35 € Goor/1st.(8,67 € / 100ml Goor)

Wax melts lavendel - Lavender Moss Candle-lite
6,95 € Goor/1st.(12,41 € / 100g Goor)

Bolsius True Scents glazen geurkaars 97/83 mm - Lavendel Lavendel
4,69 € Goor/1st.(4,69 € / pc. Goor)
- 1
- 2

