Zomer kaarsen
( aantal producten: 115 )
Geschenkkaars granaatappel citroen geur Pomegranate Citrus 250 g Woodbridge
19,95 € Goor/1st.(7,98 € / 100ml Goor)

Geschenkkaars exotische passievrucht geur Passion Flower Mango 310 g Woodbridge
24,95 € Goor/1st.(0,08 € / g Goor)

Geschenkkaars citrus geur Lemon Sorbet 310 g Woodbridge
24,95 € Goor/1st.(8,05 € / 100g Goor)

Geschenkkaars perzik vanille Peach Blossom Vanilla 310 g Woodbridge
24,95 € Goor/1st.(8,05 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas kokossnoep Haribo Coconut Lime 300 g
12,95 € Goor/1st.(4,32 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas citroen snoepjes Haribo Lemon Fruits 300 g
12,95 € Goor/1st.(4,32 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas tropische jellybeans Haribo Tropical Fun 300 g
12,95 € Goor/1st.(4,32 € / 100g Goor)

Haribo grote geurkaars in glas Jungle Party exotische vruchten 510 g
19,95 € Goor/1st.(3,91 € / 100g Goor)

Haribo kleine glazen geurkaars Jungle Party exotische vruchten 85 g
6,95 € Goor/1st.(8,18 € / 100g Goor)

Haribo geurkaars in glas Kokosnoot Limoen Coconut Lime 135 g
7,95 € Goor/1st.(5,89 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas citroen snoepjes Haribo Lemon Fruits 135 g
7,95 € Goor/1st.(5,89 € / 100g Goor)

Haribo Geurkaars in glas perzik geleibonen Peach Paradise 135 g
7,95 € Goor/1st.(5,89 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas berry cupcakes Mood Blueberry Muffin Minions 110 g
7,85 € Goor/1st.(7,14 € / 100g Goor)

Kers Geurkaars in glas Bello Cherry Minions 110 g
7,85 € Goor/1st.(7,14 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas Together Forever Banana Minions 110 g
7,85 € Goor/1st.(7,14 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas aardbei Spread Happiness Strawberry Minions 110 g
7,85 € Goor/1st.(7,14 € / 100g Goor)

Yankee Candle grote geurkaars in glazen pot 567 g - Zwarte Thee & Citroen
31,95 € Goor/1st.(5,63 € / 100g Goor)

Bolsius True Scents 80/73 mm glazen geurkaars - Mango
2,89 € Goor/1st.(2,89 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents glazen geurkaars 80/73 mm - Perzik
2,89 € Goor/1st.(2,89 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents geurkaars in glas 97/83 mm - Mango
4,69 € Goor/1st.(4,69 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents glazen geurkaars 97/83 mm - Perzik
4,69 € Goor/1st.(4,69 € / pc. Goor)

Soja geurkaars in glas Sweet Wild Berries Purple River 623 gr
9,95 € Goor/1st.(8,81 € / 100g Goor)

Bolsius jasmine Mango glazen geurkaars 80/72 mm Floral Fusion - Jasmine Mango
4,39 € Goor/1st.(4,39 € / pc. Goor)

Bolsius pioen bosbes glazen geurkaars 80/72 mm Floral Fusion - Pioen bosbes
4,39 € Goor/1st.(4,39 € / pc. Goor)