Zomer kaarsen
( aantal producten: 115 )
Barbie geurkaars pot Dream 400 g kokosbloemen
25,05 € Goor/1st.(2,34 € / 100g Goor)

Candle World soja geurkaars pot Blueberry Jam 120 g Bosbessen
6,65 € Goor/1st.(5,54 € / 100g Goor)

Candle World soja geurkaars pot Strawberry Jam 120 g Aardbei
6,65 € Goor/1st.(5,54 € / 100g Goor)

Candle World soja geurkaars pot Lavender Tea 120 g Lavendel
6,65 € Goor/1st.(5,54 € / 100g Goor)

Candle World soja geurkaars pot Cotton Blossom 120 g Katoen
6,65 € Goor/1st.(5,54 € / 100g Goor)

Candle World soja geurkaars pot Blueberry Jam 110 g Bosbessen
6,65 € Goor/1st.(6,05 € / 100g Goor)

Candle World soja geurkaars pot Strawberry Jam 110 g Aardbei
6,65 € Goor/1st.(6,05 € / 100g Goor)350punten

Candle World potje soja geurkaars Lavender Tea 110 g Lavendel
6,65 € Goor/1st.(6,05 € / 100g Goor)

Candle World potje soja geurkaars Cotton Blossom 110 g Katoen
6,65 € Goor/1st.(6,05 € / 100g Goor)

Candle World soja geurkaars 3 lonten Dancing Butterflies 460 g Jasmine Peach
19,95 € Goor/1st.(4,34 € / 100g Goor)

Candle World soja geurkaars pot Coconut Water 120 g Kokosnoot
6,65 € Goor/1st.(5,54 € / 100g Goor)

Candle World potje soja geurkaars Juicy Peach 120 g Perzik
6,65 € Goor/1st.(5,54 € / 100g Goor)

Colonial Candle Reis soja geurkaars - Maui Tiki Hut
27,95 € Goor/1st.(6,80 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas kersengelei Haribo Cherry Cola 300 g
12,95 € Goor/1st.(4,32 € / 100g Goor)

Colonial Candle Luxe soja geurkaars in vlammend glas - Find Me In Paradise
27,95 € Goor/1st.(6,80 € / 100g Goor)

Natuurlijke soja geurkaars in glas Colonial Candle 16 oz 453 g - Kamillehoning
27,95 € Goor/1st.(6,17 € / 100g Goor)

Luxe geurkaars Oroblanco Citrus Colonial Candle
59,95 € Goor/1st.(10,59 € / 100g Goor)

Haribo geurkaars in glas - Aardbei Strawberry Happiness
6,95 € Goor/1st.(8,18 € / 100g Goor)

Geurkaars in glas aardbeiengelei Haribo Strawberry Happiness 300 g
12,95 € Goor/1st.(4,32 € / 100g Goor)