Geurkaars
( aantal producten: 424 )
Soja geurkaars Chocolate Bakery Purple River 113 g
9,95 € Goor/1st.(8,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Magical Forest Purple River 113 g
9,95 € Goor/1st.(8,81 € / 100g Goor)

Haribo geurkaars in glas - Cherry Cola
6,95 € Goor/1st.(8,18 € / 100g Goor)

Intensive Collection zwarte, natuurlijke geurkaars voor buiten in een pot van 90 g - Wooden Home
1,56 € Goor/1st.(1,73 € / 100g Goor)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 7,00 €/1st.-77%Normale prijs: 2,24 € Goor/1st.-30%

Geurkaars met een houten lont Wanderlust Candle-lite
22,71 € Goor/1st.(5,00 € / 100g Goor)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 132,97 €/1st.-82%Normale prijs: 39,96 € Goor/1st.-43%

Soja geurkaars met een houten lont Roos - Mystique Purple River
34,95 € Goor/1st.(15,89 € / 100g Goor)
- Soort kaars:

Haribo geurkaars in glas 2 in 1 - Kers Vanille Creamy Cherry
22,95 € Goor/1st.(4,50 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Pumpkin Sweets Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Banana Nut Bread Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Ciderhouse Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Peanuts Snoopy geurkaars Beagle Mountain Ski Lodge
14,95 € Goor/1st.(5,98 € / 100g Goor)

Peanuts Snoopy geurkaars Halloween Boo
14,95 € Goor/1st.(5,98 € / 100g Goor)

Sojageurkaars in glas Vanilla Cream Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Frida Kahlo geurkaars in glas Palo Santo Rebel 400 g
24,95 € Goor/1st.

Haribo kleine geurkaars in glas Vanilla Waffle Cream wafels met slagroom 85 g
6,95 € Goor/1st.(8,18 € / 100g Goor)

Cashmere Lux Purple River Grote sojaglas geurkaars musk gardenia 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Bolsius True Joy Vanilla medium glazen geurkaars 66/83 mm - Delight
6,19 € Goor/1st.(6,19 € / pc. Goor)

Yankee Candle Signature grote geurkaars in glazen pot 567 g - Warm Cashmere
31,95 € Goor/1st.(5,63 € / 100g Goor)

Bolsius True Scents glazen geurkaars 80/73 mm - Granaatappel
2,89 € Goor/1st.(2,89 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents 80/73 mm glazen geurkaars - Agarhout Oud Hout
2,89 € Goor/1st.(2,89 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents glazen geurkaars 97/83 mm - Granaatappel Fruit Granaatappel
4,69 € Goor/1st.(4,69 € / pc. Goor)

Bolsius True Scents glazen geurkaars 97/83 mm - Agarhout Oud Hout
4,69 € Goor/1st.(4,69 € / pc. Goor)

Soja geurkaars in glas Cashmere Lux Purple River 113 g
9,95 € Goor/1st.(8,81 € / 100g Goor)
