Muskus
( aantal producten: 180 )
Kerstgeurende sojawas 77 g Koloniale kaars - Holiday Sparkle
7,95 € Goor/1st.(10,32 € / 100g Goor)

Bloemen geurwas met soja 77 g Koloniale kaars - Tuinpioen
7,95 € Goor/1st.(10,32 € / 100g Goor)

Colonial Candle Reis soja geurkaars - Cancun Cabana
27,95 € Goor/1st.(6,80 € / 100g Goor)

Motiverende sojakaars met geur Colonial Candle - Always Be Kind
24,95 € Goor/1st.(6,07 € / 100g Goor)

Geurkaars Nantucket Coast Bridgewater Candle 524 g
37,75 € Goor/1st.(7,20 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Colonial Candle - Spark Joy
24,95 € Goor/1st.(6,07 € / 100g Goor)

Soja geurkaars voor mannen Hemp Earl Gray Colonial Candle
29,95 € Goor/1st.(7,05 € / 100g Goor)

Soja geurkaars voor heren Cool Colonial Candle
34,95 € Goor/1st.(5,61 € / 100g Goor)

Soja geurkaars apotheekpot 396 g Colonial Candle M Baker - Black Tea Flora
24,95 € Goor/1st.(6,30 € / 100g Goor)

Soja geurkaars apotheekpot 396 g Colonial Candle M Baker - Driftwood Sage
24,95 € Goor/1st.(6,30 € / 100g Goor)

Soja geurkaars apotheekpot 396 g Colonial Candle M Baker - Cotton Blossom
24,95 € Goor/1st.(6,30 € / 100g Goor)

Etherische olie 15 ml bes Woodbridge - Lychee Redcurrant
11,95 € Goor/1st.(7,97 € / 10ml Goor)

Geurkaars 3 lonten Woodbridge - Deep Blue
24,95 € Goor/1st.(5,31 € / 100g Goor)

Soja geurkaars voor mannen Sea Voyage Colonial Candle
34,95 € Goor/1st.(8,22 € / 100g Goor)

Colonial Candle Verfijnde mannelijke sojakaars 22 oz 623 g - Cheviot Birch
39,95 € Goor/1st.(6,41 € / 100g Goor)

Yankee Candle geurwas 0.8 oz 22 g - Rode framboos
2,65 € Goor/1st.

Bolsius True Scents geurende theelichthouders 6 stuks - Magnolia
1,19 € Goor/1st.(0,20 € / pc. Goor)

Geurkaars natuurlijke met 3 lonten - Sunlit Acadia Candle-lite
14,44 € Goor/1st.(3,65 € / 100g Goor)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 14,44 €/1st.0%Normale prijs: 24,96 € Goor/1st.-42%

Soja geurkaars Sea Salt Driftwood Candle-lite
15,48 € Goor/1st.(3,70 € / 100g Goor)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 27,95 €/1st.-44%Normale prijs: 27,96 € Goor/1st.-45%

Soja geurkaars Peony Blossom Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars voor mannen Warm Beachwood Colonial Candle
39,95 € Goor/1st.(7,06 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Good Karma Purple River 623 g
29,95 € Goor/1st.(4,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Good Karma Purple River 113 g
9,95 € Goor/1st.(8,81 € / 100g Goor)

Soja geurkaars Jasmine Love Purple River 113 g
9,95 € Goor/1st.(8,81 € / 100g Goor)