Kosmetické výrobky
( množství produktů: 114 )
Vyživující šampon na vlasy a pokožku hlavy s bahnem a minerály z Mrtvého moře 400 ml Health & Beauty
324,00 Kč Hrubý/1ks.(81,00 Kč / 100ml Hrubý)

Vlasový kondicionér s arganovým olejem a minerály z Mrtvého moře 780 ml Health & Beauty
390,00 Kč Hrubý/1ks.(50,00 Kč / 100ml Hrubý)

Hydratační vlasový krém s arganovým olejem a minerály z Mrtvého moře 400 ml Health & Beauty
352,00 Kč Hrubý/1ks.(88,00 Kč / 100ml Hrubý)

Odličovací ubrousky Health & Beauty
171,00 Kč Hrubý/1ks.

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio vanilkové oleje 500 g Health & Beauty
201,00 Kč Hrubý/1ks.(40,20 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio oleje Zelené jablko 500 g Health & Beauty
201,00 Kč Hrubý/1ks.(40,20 Kč / 100g Hrubý)

Rozjasňující pleťové mýdlo s vitamínem E Health & Beauty
324,00 Kč Hrubý/1ks.(129,60 Kč / 100ml Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio oleje 500 g Health & Beauty
191,00 Kč Hrubý/1ks.(38,20 Kč / 100g Hrubý)Nejnižší cena produktu za 30 dní před slevou: 201,00 Kč/1ks.-4%Běžná cena: 201,00 Kč Hrubý/1ks.-5%

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio levandulových olejů 500 g Health & Beauty
201,00 Kč Hrubý/1ks.(40,20 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio růžové oleje 500 g Health & Beauty
201,00 Kč Hrubý/1ks.(40,20 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio olejů 1200 g Health & Beauty
412,00 Kč Hrubý/1ks.(34,33 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio olejů Zelené jablko 1200 g Health & Beauty
412,00 Kč Hrubý/1ks.(34,33 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio růžové oleje 1200 g Health & Beauty
412,00 Kč Hrubý/1ks.(34,33 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio levandulových olejů 1200 g Health & Beauty
412,00 Kč Hrubý/1ks.(34,33 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio vanilkové oleje 1200 g Health & Beauty
412,00 Kč Hrubý/1ks.(34,33 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře a bio jasmínové oleje 1200 g Health & Beauty
412,00 Kč Hrubý/1ks.(34,33 Kč / 100g Hrubý)

Čisticí prostředek na obličej s rakytníkem Health & Beauty
324,00 Kč Hrubý/1ks.(129,60 Kč / 100ml Hrubý)

Gel pro intimní hygienu s minerály z Mrtvého moře 250 ml Health & Beauty
263,00 Kč Hrubý/1ks.(105,20 Kč / 100ml Hrubý)Nejnižší cena produktu za 30 dní před slevou: 276,00 Kč/1ks.-4%Běžná cena: 277,00 Kč Hrubý/1ks.-5%

Intenzivní tělový krém s bahnem obohacený o minerály z Mrtvého moře 200 ml Health & Beauty
281,00 Kč Hrubý/1ks.(140,50 Kč / 100ml Hrubý)

Bahenní peeling na obličej bez mýdla Health & Beauty
339,00 Kč Hrubý/1ks.(135,60 Kč / 100ml Hrubý)

Přírodní tělové bahno z Mrtvého moře 600 g Health & Beauty
234,00 Kč Hrubý/1ks.(39,00 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní tělové bahno z Mrtvého moře 1500 g Health & Beauty
470,00 Kč Hrubý/1ks.(31,33 Kč / 100g Hrubý)

Přírodní tělové bahno z Mrtvého moře 5 kg Health & Beauty
1 579,00 Kč Hrubý/1ks.(31,58 Kč / 100g Hrubý)
