Difuzéry vůní
( množství produktů: 59 )Jak nejlépe provonět svůj domov? Klasický aroma difuzér s tyčinkami, které budou nepřetržitě a rovnoměrně uvolňovat příjemné aroma.

Bolsius True Scents vonné tyčinky do difuzéru 60 ml skleněné - Granátové jablko ovoce
105,00 Kč Hrubý/1ks.(175,00 Kč / 100ml Hrubý)

Bolsius True Scents vonné tyčinky do difuzéru 60 ml - Agarwood
105,00 Kč Hrubý/1ks.(175,00 Kč / 100ml Hrubý)

Bolsius True Scents vonné tyčinky do difuzéru 60 ml skleněné - Vanilka Vanilla
105,00 Kč Hrubý/1ks.(175,00 Kč / 100ml Hrubý)

Náplň do difuzéru třešeň 200 ml Woodbridge - Black Cherries
476,00 Kč Hrubý/1ks.(238,00 Kč / 100ml Hrubý)

Bolsius tyčinkový difuzér s vůní 80 ml True Joy ve skle - Woody Wellness
201,00 Kč Hrubý/1ks.(251,25 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér Sweet Magnolia Bridgewater Candle 120 ml
781,00 Kč Hrubý/1ks.(650,83 Kč / 100ml Hrubý)

Bílá váza na vonné tyčinky Candle-lite Scent Sticks
63,00 Kč Hrubý/1ks.Nejnižší cena produktu za 30 dní před slevou: 533,00 Kč/1ks.-88%Běžná cena: 125,00 Kč Hrubý/1ks.-50%

Náplň do difuzéru tropické ovoce Woodbridge 200 ml - Tropical Fruits
476,00 Kč Hrubý/1ks.(238,00 Kč / 100ml Hrubý)

Náplň do difuzéru citronová tráva zrzavý Woodbridge 200 ml - Lemongrass Ginger
476,00 Kč Hrubý/1ks.(238,00 Kč / 100ml Hrubý)

Náplň do difuzéru citrón Woodbridge 200 ml - Mediterranean Lemon
476,00 Kč Hrubý/1ks.(238,00 Kč / 100ml Hrubý)

Náplň do difuzéru ovoce Woodbridge 200 ml - Sweet Berries
476,00 Kč Hrubý/1ks.(238,00 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér frézie zimolez Woodbridge - Wild Honeysuckle Freesia
828,00 Kč Hrubý/1ks.(690,00 Kč / 100ml Hrubý)

Láhev s tyčinkami Náplňová sada Woodbridge - Zelená
351,00 Kč Hrubý/1ks.

Bolsius True Joy vonná tyčinka 80 ml ve skle - Floral Blessings
201,00 Kč Hrubý/1ks.(251,25 Kč / 100ml Hrubý)

Bolsius True Scents vonné tyčinky do difuzéru 60 ml skleněné - Mango
105,00 Kč Hrubý/1ks.(175,00 Kč / 100ml Hrubý)

Bolsius True Scents vonná tyčinka difuzér 60 ml skleněná - Apple Cinnamon
105,00 Kč Hrubý/1ks.(175,00 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky Scentsicles na vánoční stromeček 6 ks - Spiced Pine Cones
376,00 Kč Hrubý/1ks.

Vonné tyčinky difuzér Acai Palm Aloe Purple River 200 ml
753,00 Kč Hrubý/1ks.(376,50 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér Dried Wood Sea Salt Purple River 200 ml
753,00 Kč Hrubý/1ks.(376,50 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér Creamy Shower Purple River 200 ml
753,00 Kč Hrubý/1ks.(376,50 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér Fresh Cotton Purple River 200 ml
753,00 Kč Hrubý/1ks.(376,50 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér Jasmine Love Purple River 200 ml
753,00 Kč Hrubý/1ks.(376,50 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér La Belle Vie Purple River 200 ml
753,00 Kč Hrubý/1ks.(376,50 Kč / 100ml Hrubý)
