Dárky k MDŽ
( množství produktů: 45 )Den žen se v Polsku a po celém světě slaví 8. března. Tento mezinárodní den žen oslavuje každodenní přínos žen lidské společnosti. Je to oslava ženskosti a poděkování za každodenní, někdy rutinní a rozhodně ne snadnou a vyčerpávající práci.
Co místo květiny ke Dni žen 8. března?
Pokud se chcete zavděčit dámám ve svém okolí, můžete zvolit něco netradičního. Nemusíte kupovat tulipány každý rok na Den žen. Velmi dobrý nápad bude další dárek k Mezinárodnímu dni žen. Jako dárek se bude skvěle hodit aromatická vonná svíčka nebo vonná karta, která potěší smysly ještě dlouho po 8. březnu.

Svíčka s dřevěným knotem sojová vonná Růže - Mystique Purple River
879,00 Kč Hrubý/1ks.(399,55 Kč / 100g Hrubý)
- Typ svíčky:

Frida Kahlo vonná svíčka ve skle Palo Santo Rebel 400 g
628,00 Kč Hrubý/1ks.

Frida Kahlo vonná svíčka ve skle pačuli gardénie Beautiful Soul 400 g
628,00 Kč Hrubý/1ks.

Kancelářský lampový zvlhčovač ionizátor Sweet Diamond USB
628,00 Kč Hrubý/1ks.

Dárková svíčka vonná sója Woodbridge - Black Fig Cassis
698,00 Kč Hrubý/1ks.(258,52 Kč / 100g Hrubý)

Bolsius True Joy vonná tyčinka 80 ml ve skle - Floral Blessings
201,00 Kč Hrubý/1ks.(251,25 Kč / 100ml Hrubý)

Sójová vonná svíčka Peony Blossom Purple River 623 g
753,00 Kč Hrubý/1ks.(120,87 Kč / 100g Hrubý)

Aromatický tělový peeling s minerály z Mrtvého moře Vanilka 450 g Health & Beauty
373,00 Kč Hrubý/1ks.(82,89 Kč / 100g Hrubý)Nejnižší cena produktu za 30 dní před slevou: 392,00 Kč/1ks.-4%Běžná cena: 392,00 Kč Hrubý/1ks.-5%

Aromatický tělový peeling s minerály z růže z Mrtvého moře 450 g Health & Beauty
392,00 Kč Hrubý/1ks.(87,11 Kč / 100g Hrubý)

Aromatické tělové máslo s minerály z Mrtvého moře Vanilka 350 g Health & Beauty
352,00 Kč Hrubý/1ks.(100,57 Kč / 100g Hrubý)

Aromatické tělové máslo s minerály z Mrtvého moře Pižmo 350 g Health & Beauty
352,00 Kč Hrubý/1ks.(100,57 Kč / 100g Hrubý)

Aromatické tělové máslo s minerály z orchideje z Mrtvého moře 350 g Health & Beauty
352,00 Kč Hrubý/1ks.(100,57 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka Velvet Rose Purple River 623 g
753,00 Kč Hrubý/1ks.(120,87 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka La Belle Vie Purple River 623 g
753,00 Kč Hrubý/1ks.(120,87 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka La Belle Vie Purple River 113 g
250,00 Kč Hrubý/1ks.(221,24 Kč / 100g Hrubý)

Parfémovaná tělová mlha 200 ml Hypnotic Health & Beauty
528,00 Kč Hrubý/1ks.(264,00 Kč / 100ml Hrubý)

Parfémovaná tělová mlha 200 ml Belle Health & Beauty
528,00 Kč Hrubý/1ks.(264,00 Kč / 100ml Hrubý)

Parfémovaná tělová mlha 200 ml Iconic Health & Beauty
528,00 Kč Hrubý/1ks.(264,00 Kč / 100ml Hrubý)

Parfémovaná tělová mlha 200 ml Spring Health & Beauty
528,00 Kč Hrubý/1ks.(264,00 Kč / 100ml Hrubý)

Parfémovaná tělová mlha Noir 200 ml Health & Beauty
528,00 Kč Hrubý/1ks.(264,00 Kč / 100ml Hrubý)

Parfémovaný tělový pudr 200 ml Health & Beauty
528,00 Kč Hrubý/1ks.(264,00 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér La Belle Vie Purple River 200 ml
753,00 Kč Hrubý/1ks.(376,50 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér Velvet Rose Purple River 200 ml
753,00 Kč Hrubý/1ks.(376,50 Kč / 100ml Hrubý)

Vonné tyčinky difuzér Peony Blossom Purple River 100 ml
502,00 Kč Hrubý/1ks.(502,00 Kč / 100ml Hrubý)
- 1
- 2