Exotické vonné svíčky
( množství produktů: 47 )V Candle World vás zveme k objevování naší kolekce exotických vonných svíček, které vás vezmou na cestu na tropické ostrovy a džungle. Tropické vůně jsou extrémně rozmanité a bohaté a nabízejí intenzivní vůně, které mohou stimulovat představivost a smysly.
Poznámky exotické vůně:
Naše nabídka zahrnuje široký výběr exotických vůní inspirovaných exotickým ovocem, květinami a kořením. Citrusové akcenty manga, ananasu a mučenky v kombinaci s exotickými květinami, jako je orchidej nebo keře, vytvářejí jedinečné vonné kompozice. Navíc kořeněné tóny, jako je skořice a hřebíček, a lesní tóny, jako je santalové dřevo a pačuli, dodávají vůním hloubku a charakter.
Výhody nákupu od Candle World:
- Jedinečné vůně: Naše exotické vonné svíčky nabízejí intenzivní a dlouhotrvající vůně, které naplní váš domov exotickou atmosférou.
- Vysoká kvalita a bezpečnost: Každá svíčka je pečlivě vyrobena z vysoce kvalitních surovin, které zajišťují bezpečné a dlouhodobé hoření.
- Široký sortiment: Nabízíme široký výběr exotických vůní, které se hodí do každého interiéru a na každou příležitost.
- Udržitelnost: Zaujímáme ekologický přístup k výrobě a nabízíme produkty šetrné k životnímu prostředí.
- Profesionální zákaznický servis: Náš tým je tu, aby vám pomohl a poradil a zajistil vám nejlepší zážitek z nakupování.

Bolsius True Scents skleněná vonná svíčka 80/73 mm - Granátové jablko
73,00 Kč Hrubý/1ks.(73,00 Kč / ks Hrubý)

Bolsius True Scents skleněná vonná svíčka 97/83 mm - Granátové jablko Ovoce Granátové jablko
118,00 Kč Hrubý/1ks.(118,00 Kč / ks Hrubý)

Vonná svíčka 3 knoty ovocná Woodbridge - Black Pomegranate
628,00 Kč Hrubý/1ks.(133,62 Kč / 100g Hrubý)

Vonná svíčka 2 knoty Kokos Dřevo - Coconut Oudwood Candle-lite
207,00 Kč Hrubý/1ks.(116,95 Kč / 100g Hrubý)Nejnižší cena produktu za 30 dní před slevou: 1 131,00 Kč/1ks.-81%Běžná cena: 402,00 Kč Hrubý/1ks.-49%

Vonná svíčka přírodní se 3 knoty kokos - Coconut Water Palm Leaf Candle-lite
389,00 Kč Hrubý/1ks.(93,06 Kč / 100g Hrubý)Nejnižší cena produktu za 30 dní před slevou: 389,00 Kč/1ks.0%Běžná cena: 703,00 Kč Hrubý/1ks.-45%

Citrusová vonná svíčka ve skleněném velkém Woodbridge - Grapefruit Cassis
628,00 Kč Hrubý/1ks.(111,15 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná kokosová svíčka Colonial Candle - Black Coconut
703,00 Kč Hrubý/1ks.(171,05 Kč / 100g Hrubý)

Sojowa świeca zapachowa flaming Colonial Candle - Flocking Fabulous
703,00 Kč Hrubý/1ks.(171,05 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka Ananas Colonial Candle Luxe - Pineapple Mango
703,00 Kč Hrubý/1ks.(171,05 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka Colonial Candle Travel - Cancun Cabana
703,00 Kč Hrubý/1ks.(171,05 Kč / 100g Hrubý)

Pánská vonná svíčka sojová Energize Colonial Candle
879,00 Kč Hrubý/1ks.(141,09 Kč / 100g Hrubý)

Sójová vonná svíčka Sol y Mar Purple River 623 g
753,00 Kč Hrubý/1ks.(120,87 Kč / 100g Hrubý)

Sójová vonná svíčka Tropical Dreams Purple River 623 g
753,00 Kč Hrubý/1ks.(120,87 Kč / 100g Hrubý)

Sójová vonná svíčka Black Coconut Lime Purple River 623 g
753,00 Kč Hrubý/1ks.(120,87 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka Papaya Salsa Colonial Candle
703,00 Kč Hrubý/1ks.(171,05 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka Tropical Dreams Purple River 113 g
250,00 Kč Hrubý/1ks.(221,24 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka Black Coconut Lime Purple River 113 g
250,00 Kč Hrubý/1ks.(221,24 Kč / 100g Hrubý)

Luxusní vonná svíčka Coconut Milk Lichee Colonial Candle
1 508,00 Kč Hrubý/1ks.(266,43 Kč / 100g Hrubý)

Haribo vonná svíčka ve skle - Kokos Limetka Coconut Lime
175,00 Kč Hrubý/1ks.(205,88 Kč / 100g Hrubý)

Haribo vonná svíčka ve skle - Tropické Ovoce Tropical Fun
175,00 Kč Hrubý/1ks.(205,88 Kč / 100g Hrubý)

Haribo velká vonná svíčka ve skle - Kokos Limetka Coconut Lime
502,00 Kč Hrubý/1ks.(98,43 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka Cucumber Melon Purple River 113 g
250,00 Kč Hrubý/1ks.(221,24 Kč / 100g Hrubý)

Sojová vonná svíčka Cucumber Melon Purple River 623 g
753,00 Kč Hrubý/1ks.(120,87 Kč / 100g Hrubý)

Sada svíček vonných sójových tři kusy 85 g Candle Brothers - Beach Bar
502,00 Kč Hrubý/1balík(167,33 Kč / ks Hrubý)
- 1
- 2