Housewarming Gifts
( number of products: 50 )
Essential Oil Diffuser for aromatherapy ultrasonic Candle Brothers - Inspire
59,95 € incl. VAT/1pc

Cheerful Candle scented candle in large jar 2 wicks 24 oz 680 g - Vintage Cottage
29,95 € incl. VAT/1pc(4,40 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Dried Wood Sea Salt Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Fresh Cotton Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Good Karma Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Reed diffusers Acai Palm Aloe Purple River 200 ml
29,95 € incl. VAT/1pc(14,98 € / 100ml incl. VAT)

Reed diffusers Dried Wood Sea Salt Purple River 200 ml
29,95 € incl. VAT/1pc(14,98 € / 100ml incl. VAT)

Reed diffusers Fresh Cotton Purple River 200 ml
29,95 € incl. VAT/1pc(14,98 € / 100ml incl. VAT)

Peanuts Snoopy Thank You scented candle
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented candle for a gift Snoopy Home Sweet Home Peanuts 250 g for home
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented gift candle flowers Butterflies on Daisies 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle Peach Blossom Vanilla 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle in glass Pure Linen 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle in glass Pure Linen 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(8,05 € / 100g incl. VAT)

Scented gift candle Peach Blossom Vanilla 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(8,05 € / 100g incl. VAT)

Scented gift candle Pomegranate Citrus 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(8,05 € / 100g incl. VAT)

Scented gift candle flowers Butterflies on Daisies 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(8,05 € / 100g incl. VAT)

Frida Kahlo scented candle in glass lavender vanilla Lavender Luxe 400 g
24,95 € incl. VAT/1pc

Frida Kahlo gift set scented candles in glass - La Belle Vie, Exotic Jasmine, Essence of Life 3 pcs 70 g
24,95 € incl. VAT/1set(8,32 € / pc. incl. VAT)

Purple River fragrance sticks Fresh Cotton in a 100 ml glass flacon
19,95 € incl. VAT/1pc(19,95 € / 100ml incl. VAT)

Purple River fragrance sticks Acai Palm Aloe in a 100 ml glass flacon
19,95 € incl. VAT/1pc(19,95 € / 100ml incl. VAT)

Purple River fragrance sticks Dried Wood Sea Salt in a 100 ml glass flacon
19,95 € incl. VAT/1pc(19,95 € / 100ml incl. VAT)

Candle World soy scented candle 3 wicks Holiday Home 460 g
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle 3 wicks Blooming Alley 460 g Jasmine Lily of the Valley
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)