Find all medium candles
( number of products: 72 )
Peanuts Snoopy Happy Birthday scented birthday candle
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Valentine's Day Peanuts Snoopy Lieblingsmensch scented candle
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Peanuts Snoopy Thank You scented candle
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented candle gift for him Snoopy You're my superhero! Peanuts 250 g
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented candle gift for mom Snoopy Best Mom Ever! Peanuts 250 g mother's Day
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented candle gift for a dog owner Snoopy Best Dog Mom Peanuts 250 g for dog mom
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented candle gift for congrats Snoopy Congrats! Peanuts 250 g
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented candle for a gift Snoopy Home Sweet Home Peanuts 250 g for home
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented gift candle flowers Butterflies on Daisies 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle citrus Lemon Sorbet 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle exotic Passion Flower Mango 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle Peach Blossom Vanilla 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle Pomegranate and Citrus 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle in glass Pure Linen 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented candle in glass coconut candy Haribo Coconut Lime 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass lemon candies Haribo Lemon Fruits 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass tropical jelly beans Haribo Tropical Fun 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)

Frida Kahlo glass scented candle oriental glass Full Moon Mystery 180 g
14,95 € incl. VAT/1pc(8,31 € / 100g incl. VAT)

Frida Kahlo scented candle in glass jasmine rose Exotic Jasmine 180 g
14,95 € incl. VAT/1pc

Frida Kahlo scented candle in glass lavender vanilla Lavender Luxe 180 g
14,95 € incl. VAT/1pc

Haribo scented candle in glass Fluffy Clouds sweet marshmallows 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)

Jewellery candle as a gift Necklace Holiday Dog Mug Charmed Aroma 297 g
38,21 € incl. VAT/1pc(12,87 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 47,75 €/1pc-19%Regular price: 47,76 € incl. VAT/1pc-20%

Bolsius scented candle in glass 80/73 mm True Scents - Vanilla Vanilla
2,89 € incl. VAT/1pc(2,89 € / pc. incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 80/73 mm True Scents - Magnolia
2,89 € incl. VAT/1pc(2,89 € / pc. incl. VAT)