Musk
( number of products: 180 )
Haribo scented candle in glass 2in1 - Creamy Cherry
22,95 € incl. VAT/1pc(4,50 € / 100g incl. VAT)

Large soy scented candle in glass musk gardenia Cashmere Lux Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Yankee Candle Signature large scented candle in glass jar 567 g - Warm Cashmere
31,95 € incl. VAT/1pc(5,63 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle in glass musk gardenia Cashmere Lux Purple River 113 g
9,95 € incl. VAT/1pc(8,81 € / 100g incl. VAT)

Mad Candle scented candle glass Hooray Happy You Day 400 g mandarin and mint
24,95 € incl. VAT/1pc(0,04 € / g incl. VAT)

Scented candle in glass large fairy Woodbridge - Fairy Dust
24,95 € incl. VAT/1pc(4,42 € / 100g incl. VAT)

Masculine soy scented candle Hinoki Hemp Colonial Candle
34,95 € incl. VAT/1pc(5,61 € / 100g incl. VAT)

Scented candle 3 wicks fruity Woodbridge - Black Pomegranate
24,95 € incl. VAT/1pc(5,31 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle 3 wicks Magical Meadow 460 g Violet Musk
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Classic soy wax melt 6 cubes 2.75 oz 77 g - Black Cherry
7,95 € incl. VAT/1pc(10,32 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle scented soy wax melt Wellness 2.46 oz 70g - Chamomile & Honey
6,95 € incl. VAT/1pc(10,07 € / 100g incl. VAT)

Scented candle 3 wicks Woodbridge - White Musk Vetiver
24,95 € incl. VAT/1pc(5,31 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Deco Collection soy scented candle in glass 3 wicks 14.5 oz 411 g - Lavender Sprig
27,95 € incl. VAT/1pc(7,06 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Deco Collection soy scented candle in glass 3 wicks 14.5 oz 411 g - Elderberry Woods
27,95 € incl. VAT/1pc(7,06 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented wax Gingerbread 50 g holiday
5,49 € incl. VAT/1pc

Candle-lite scented votive candle - Fresh Lavender Breeze
1,34 € incl. VAT/1pc(2,31 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 5,16 €/1pc-74%Regular price: 3,00 € incl. VAT/1pc-55%

Large scented candle in glass - Sea Salt Ginger Candle-lite
15,48 € incl. VAT/1pc(3,91 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 15,48 €/1pc0%Regular price: 29,96 € incl. VAT/1pc-48%

Scented candle 2 wicks - Jasmine Santal Candle-lite
8,24 € incl. VAT/1pc(4,66 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 15,99 €/1pc-48%Regular price: 16,00 € incl. VAT/1pc-49%

Scented candle 2 wicks - Sea Salt Ginger Candle-lite
8,24 € incl. VAT/1pc(4,66 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 8,24 €/1pc0%Regular price: 16,00 € incl. VAT/1pc-49%

Wax melts Woodbridge floral 68 g - Say It With Flowers
6,95 € incl. VAT/1pc(10,22 € / 100g incl. VAT)

Wax melts Woodbridge 68 g - Strawberry Prosecco
6,95 € incl. VAT/1pc(10,22 € / 100g incl. VAT)

Bolsius scented lump candle trunk post 120/58 mm True Scents - Magnolia
2,49 € incl. VAT/1pc(2,49 € / pc. incl. VAT)

Colonial Candle Luxe large soy scented candle 3 wicks 14.5 oz 411 g - Weathered Birch
27,95 € incl. VAT/1pc(6,80 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Classic soy wax melt 6 cubes 2.75 oz 77 g - Cranberry Cosmo
7,95 € incl. VAT/1pc(10,32 € / 100g incl. VAT)