Scented candle
( number of products: 423 )
Candle World soy scented candle jar Bubblegum 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle easter jar Happy Easter 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy easter scented candle jar Easter Joy 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy easter scented candle 3 wicks Easter Bunnies 460 g
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Spring Tulip 120 g Tulip
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Freesia Flower 120 g Freesia
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Lilac Blossom 120 g Lilac Blossom
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Peony Kiss 120 Peony
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle 3 wicks Blooming Alley 460 g Jasmine Lily of the Valley
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle 3 wicks Breath of Spring 460 g Rose Geranium
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle 3 wicks Dancing Butterflies 460 g Jasmine Peach
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy floral scented candle 3 wicks Pink Tulips 460 g
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy floral scented candle 3 wicks Blooming Magnolia 460 g
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented anti-mosquito candle jar Citronella 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Lemon Sage 120 g Sage Lemon
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Coconut Water 120 g Coconut
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Juicy Peach 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Watermelon Pop 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Pumpkin Pie 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle glass Chocolate Brownie 400 g
15,49 € incl. VAT/1pc(3,87 € / 100g incl. VAT)

Candle World gift set Cozy soy scented candles 5x20g
8,85 € incl. VAT/1set(1,77 € / pc. incl. VAT)

Scented candle Wanderlust Bridgewater Candle 524 g
37,75 € incl. VAT/1pc(7,20 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Luxe large soy scented candle wooden wick 368 g - Tobacco Cedar
27,95 € incl. VAT/1pc(6,80 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Travel large soy scented candle 3 wicks 14.5 oz 411 g - Maui Tiki Hut
27,95 € incl. VAT/1pc(6,80 € / 100g incl. VAT)