Scented candle
( number of products: 424 )
Candleberry large scented candle in jar 570 g - Raspberry Lemonade™
32,95 € incl. VAT/1pc(5,78 € / 100g incl. VAT)

Candleberry large scented candle in jar 570 g - Freshwater Springs™
24,27 € incl. VAT/1pc(4,26 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 32,95 €/1pc-26%Regular price: 32,96 € incl. VAT/1pc-26%

Candleberry large scented candle in jar 570 g - Himalayan Mist™
32,95 € incl. VAT/1pc(5,78 € / 100g incl. VAT)

Scented candle 3 wicks Woodbridge - Deep Blue
24,95 € incl. VAT/1pc(5,31 € / 100g incl. VAT)

Scented candle 3 wicks Woodbridge - Indulgence
24,95 € incl. VAT/1pc(5,31 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle for men Rugged Terrain Colonial Candle
34,95 € incl. VAT/1pc(8,22 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle for men Sea Voyage Colonial Candle
34,95 € incl. VAT/1pc(8,22 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Sophisticated masculine soy scented candle 22 oz 623 g - Cheviot Birch
39,95 € incl. VAT/1pc(6,41 € / 100g incl. VAT)

Christmas scented candle in glass large Woodbridge - Jingle Bells
24,95 € incl. VAT/1pc(4,42 € / 100g incl. VAT)

Bolsius medium scented candle in glass 66/83 mm True Joy - Botanic Freshness
6,19 € incl. VAT/1pc(6,19 € / pc. incl. VAT)

Bolsius True Scents scented tealight warmers 6 pcs - Lavender Lavender
1,19 € incl. VAT/1pc(0,20 € / pc. incl. VAT)

Bolsius True Scents scented tealight warmers 6 pcs - Magnolia
1,19 € incl. VAT/1pc(0,20 € / pc. incl. VAT)

Bolsius True Scents scented tealight warmers 6 pcs - Mango
1,19 € incl. VAT/1pc(0,20 € / pc. incl. VAT)

Natural scented candle 3 wicks - Azure Coast Candle-lite
14,44 € incl. VAT/1pc(3,65 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 14,44 €/1pc0%Regular price: 24,96 € incl. VAT/1pc-42%

Natural scented candle 3 wicks - Sunlit Acadia Candle-lite
14,44 € incl. VAT/1pc(3,65 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 14,44 €/1pc0%Regular price: 24,96 € incl. VAT/1pc-42%

Soy scented candle Sea Salt Driftwood Candle-lite
15,48 € incl. VAT/1pc(3,70 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 27,95 €/1pc-44%Regular price: 27,96 € incl. VAT/1pc-45%

Soy scented candle Blueberry Muffin Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Lemon Verbena Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Sol y Mar Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Tropical Dreams Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Black Coconut Lime Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Acai Palm Aloe Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Peony Blossom Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Lemon Lavender Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)