Name day gifts
( number of products: 70 )
Soy scented candle Fresh Cut Lilac Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Sweet Macaron Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Fresh Cotton Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle La Belle Vie Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle La Belle Vie Purple River 113 g
9,95 € incl. VAT/1pc(8,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Dried Wood Sea Salt Purple River 113 g
9,95 € incl. VAT/1pc(8,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Fresh Cut Lilac Purple River 113 g
9,95 € incl. VAT/1pc(8,81 € / 100g incl. VAT)

Reed diffusers Jasmine Love Purple River 200 ml
29,95 € incl. VAT/1pc(14,98 € / 100ml incl. VAT)

Reed diffusers Velvet Rose Purple River 200 ml
29,95 € incl. VAT/1pc(14,98 € / 100ml incl. VAT)

Reed diffuser Peony Blossom Purple River 100 ml
19,95 € incl. VAT/1pc(19,95 € / 100ml incl. VAT)

Scented candle gift for mom Snoopy Best Mom Ever! Peanuts 250 g mother's Day
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented candle gift for a dog owner Snoopy Best Dog Mom Peanuts 250 g for dog mom
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Scented gift candle flowers Butterflies on Daisies 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle citrus Lemon Sorbet 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle exotic Passion Flower Mango 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle Peach Blossom Vanilla 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle Pomegranate and Citrus 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle exotic passion fruit Passion Flower Mango 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(0,08 € / g incl. VAT)

Scented gift candle citrus Lemon Sorbet 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(8,05 € / 100g incl. VAT)

Scented gift candle flowers Butterflies on Daisies 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(8,05 € / 100g incl. VAT)

Frida Kahlo scented candle in glass iris vanilla La Belle Vie 400 g
24,95 € incl. VAT/1pc

Frida Kahlo scented candle in glass perfume Graceful Moments 400 g
24,95 € incl. VAT/1pc

Frida Kahlo scented candle in glass lavender vanilla Lavender Luxe 400 g
24,95 € incl. VAT/1pc

Frida Kahlo glass scented candle oriental glass Full Moon Mystery 180 g
14,95 € incl. VAT/1pc(8,31 € / 100g incl. VAT)