Name day gifts
( number of products: 70 )
Frida Kahlo scented candle in glass jasmine rose Exotic Jasmine 180 g
14,95 € incl. VAT/1pc

Frida Kahlo scented candle in glass lavender vanilla Lavender Luxe 180 g
14,95 € incl. VAT/1pc

Frida Kahlo gift set scented candles in glass - La Belle Vie, Exotic Jasmine, Essence of Life 3 pcs 70 g
24,95 € incl. VAT/1set(8,32 € / pc. incl. VAT)

Scented candle in glass berry cupcakes Mood Blueberry Muffin Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass Bello Cherry Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass Together Forever Banana Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass Spread Happiness Strawberry Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)

Purple River scented sticks Jasmine Love in a 100 ml glass flacon
19,95 € incl. VAT/1pc(19,95 € / 100ml incl. VAT)

Purple River fragrance sticks Velvet Rose in a 100 ml glass flacon
19,95 € incl. VAT/1pc(19,95 € / 100ml incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Jasmine Garden 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Jasmine Garden 110 g Jasmine
6,65 € incl. VAT/1pc(6,05 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Freesia Flower 120 g Freesia
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Lilac Blossom 120 g Lilac Blossom
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Peony Kiss 120 Peony
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy floral scented candle 3 wicks Pink Tulips 460 g
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy floral scented candle 3 wicks Blooming Magnolia 460 g
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World gift set Cozy soy scented candles 5x20g
8,85 € incl. VAT/1set(1,77 € / pc. incl. VAT)

Colonial Candle Travel large soy scented candle 3 wicks 14.5 oz 411 g - Maui Tiki Hut
27,95 € incl. VAT/1pc(6,80 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Wellness large scented jar candle soy blend 16 oz 453 g - Chamomile & Honey
27,95 € incl. VAT/1pc(6,17 € / 100g incl. VAT)

Anti-wrinkle cream for men SPF15 with Dead Sea minerals 50 ml Health & Beauty
15,89 € incl. VAT/1pc(31,78 € / 100ml incl. VAT)

Electric wax burner Candle Brothers - Trees
19,95 € incl. VAT/1pc

Scented glass candle Yellow Power Lemon Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)