Candles for Summer
( number of products: 115 )
Barbie scented candle jar Dream 400 g coconut flowers
25,05 € incl. VAT/1pc(2,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Blueberry Jam 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Strawberry Jam 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Lavender Tea 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Cotton Blossom 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Blueberry Jam 110 g
6,65 € incl. VAT/1pc(6,05 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Strawberry Jam 110 g Strawberry
6,65 € incl. VAT/1pc(6,05 € / 100g incl. VAT)350points

Candle World soy scented candle jar Lavender Tea 110 g Lavender
6,65 € incl. VAT/1pc(6,05 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Cotton Blossom 110 g Cotton
6,65 € incl. VAT/1pc(6,05 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle 3 wicks Dancing Butterflies 460 g Jasmine Peach
19,95 € incl. VAT/1pc(4,34 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Coconut Water 120 g Coconut
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Candle World soy scented candle jar Juicy Peach 120 g
6,65 € incl. VAT/1pc(5,54 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Travel large soy scented candle 3 wicks 14.5 oz 411 g - Maui Tiki Hut
27,95 € incl. VAT/1pc(6,80 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass cherry jellies Haribo Cherry Cola 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Luxe large soy scented candle 3 wicks 14.5 oz 411 g - Find Me In Paradise
27,95 € incl. VAT/1pc(6,80 € / 100g incl. VAT)

Colonial Candle Wellness large scented jar candle soy blend 16 oz 453 g - Chamomile & Honey
27,95 € incl. VAT/1pc(6,17 € / 100g incl. VAT)

Luxurious scented candle Oroblanco Citrus Colonial Candle
59,95 € incl. VAT/1pc(10,59 € / 100g incl. VAT)

Haribo scented candle in glass jar - Strawberry Happiness
6,95 € incl. VAT/1pc(8,18 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass strawberry jelly candies Haribo Strawberry Happiness 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)