Candles for Summer
( number of products: 115 )
Scented gift candle Pomegranate and Citrus 250 g Woodbridge
19,95 € incl. VAT/1pc(7,98 € / 100ml incl. VAT)

Scented gift candle exotic passion fruit Passion Flower Mango 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(0,08 € / g incl. VAT)

Scented gift candle citrus Lemon Sorbet 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(8,05 € / 100g incl. VAT)

Scented gift candle Peach Blossom Vanilla 310 g Woodbridge
24,95 € incl. VAT/1pc(8,05 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass coconut candy Haribo Coconut Lime 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass lemon candies Haribo Lemon Fruits 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass tropical jelly beans Haribo Tropical Fun 300 g
12,95 € incl. VAT/1pc(4,32 € / 100g incl. VAT)

Haribo large scented candle in glass Jungle Party exotic fruits 510 g
19,95 € incl. VAT/1pc(3,91 € / 100g incl. VAT)

Haribo small scented candle in glass Jungle Party exotic fruits 85 g
6,95 € incl. VAT/1pc(8,18 € / 100g incl. VAT)

Haribo scented candle in glass Coconut Lime 135 g
7,95 € incl. VAT/1pc(5,89 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass lemon candies Haribo Lemon Fruits 135 g
7,95 € incl. VAT/1pc(5,89 € / 100g incl. VAT)

Haribo Scented candle in glass peach jelly Peach Paradise 135 g
7,95 € incl. VAT/1pc(5,89 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass berry cupcakes Mood Blueberry Muffin Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass Bello Cherry Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass Together Forever Banana Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)

Scented candle in glass Spread Happiness Strawberry Minions 110 g
7,85 € incl. VAT/1pc(7,14 € / 100g incl. VAT)

Yankee Candle large scented candle in glass jar 567 g - Black Tea & Lemon
31,95 € incl. VAT/1pc(5,63 € / 100g incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 80/73 mm True Scents - Mango
2,89 € incl. VAT/1pc(2,89 € / pc. incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 80/73 mm True Scents - Peach Peach
2,89 € incl. VAT/1pc(2,89 € / pc. incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 97/83 mm True Scents - Mango
4,69 € incl. VAT/1pc(4,69 € / pc. incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 97/83 mm True Scents - Peach Peach
4,69 € incl. VAT/1pc(4,69 € / pc. incl. VAT)

Soy scented candle in glass Sweet Wild Berries Purple River 623 g
9,95 € incl. VAT/1pc(8,81 € / 100g incl. VAT)

Bolsius jasmine Mango 80/72 mm Floral Fusion glass scented candle - Jasmine Mango
4,39 € incl. VAT/1pc(4,39 € / pc. incl. VAT)

Bolsius peony Blueberry 80/72 mm Floral Fusion glass scented candle - Peony Blueberry
4,39 € incl. VAT/1pc(4,39 € / pc. incl. VAT)