Scented candle
( number of products: 424 )
Soy scented candle Chocolate Bakery Purple River 113 g
9,95 € incl. VAT/1pc(8,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Magical Forest Purple River 113 g
9,95 € incl. VAT/1pc(8,81 € / 100g incl. VAT)

Haribo scented candle in glass jar - Cherry Cola
6,95 € incl. VAT/1pc(8,18 € / 100g incl. VAT)

Intensive Collection black, natural outdoor scented candle in a 90 g jar - Wooden Home
1,56 € incl. VAT/1pc(1,73 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 7,00 €/1pc-77%Regular price: 2,24 € incl. VAT/1pc-30%

Scented candle with wooden wick Wanderlust Candle-lite
22,71 € incl. VAT/1pc(5,00 € / 100g incl. VAT)Lowest price in 30 days before discount: 132,97 €/1pc-82%Regular price: 39,96 € incl. VAT/1pc-43%

Scented candle with wooden wick soy wax Rose - Mystique Purple River
34,95 € incl. VAT/1pc(15,89 € / 100g incl. VAT)
- Candle type:

Haribo scented candle in glass 2in1 - Creamy Cherry
22,95 € incl. VAT/1pc(4,50 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Pumpkin Sweets Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Banana Nut Bread Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle Ciderhouse Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Peanuts Snoopy scented candle Beagle Mountain Ski Lodge
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Peanuts Snoopy scented candle Halloween Boo
14,95 € incl. VAT/1pc(5,98 € / 100g incl. VAT)

Soy scented candle in glass vanilla Vanilla Cream Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Frida Kahlo scented candle in glass Palo Santo Rebel 400 g
24,95 € incl. VAT/1pc

Frida Kahlo scented candle in glass patchouli gardenia Beautiful Soul 400 g
24,95 € incl. VAT/1pc

Haribo small scented candle in glass Vanilla Waffle Cream waffles with whipped cream 85 g
6,95 € incl. VAT/1pc(8,18 € / 100g incl. VAT)

Large soy scented candle in glass musk gardenia Cashmere Lux Purple River 623 g
29,95 € incl. VAT/1pc(4,81 € / 100g incl. VAT)

Bolsius medium scented candle in glass 66/83 mm True Joy - Vanilla Delight
6,19 € incl. VAT/1pc(6,19 € / pc. incl. VAT)

Yankee Candle Signature large scented candle in glass jar 567 g - Warm Cashmere
31,95 € incl. VAT/1pc(5,63 € / 100g incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 80/73 mm True Scents - Pomegranate Pomegranate
2,89 € incl. VAT/1pc(2,89 € / pc. incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 80/73 mm True Scents - Agarwood Oud Wood
2,89 € incl. VAT/1pc(2,89 € / pc. incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 97/83 mm True Scents - Pomegranate Fruit Pomegranate
4,69 € incl. VAT/1pc(4,69 € / pc. incl. VAT)

Bolsius scented candle in glass 97/83 mm True Scents - Agarwood Oud Wood
4,69 € incl. VAT/1pc(4,69 € / pc. incl. VAT)

Soy scented candle in glass musk gardenia Cashmere Lux Purple River 113 g
9,95 € incl. VAT/1pc(8,81 € / 100g incl. VAT)